Черкасців запрошують приєднатися до Всеукраїнського проекту «Мирний прихисток»

Всеукраїнський проект «Мирний прихисток» реалізує команда ГО «Центр молоді Чернівців». Мета проєкту – допомогти волонтерам та працівникам прихистків швидко відповідати на виклики, які виникають в їх роботі.

Аби полегшити роботу людям, котрі працюють з внутрішньо переміщеними особами, «Центр молоді Чернівців» пропонує зібрати в одному місці інструменти та досвід експертів з мирного вирішення конфліктів, психологічної стійкості, порад з розбудови прихистків.

З цією метою вони створили інтернет-портал «Мирний прихисток» https://myrprykhystok.in.ua/.

І запрошують усіх, хто працює з внутрішньо переміщеними особами чи адмініструє шелтери, приєднуватися до інформаційної кампанії з діяльності проекту на місцях. Це працівники органів державного управління, місцевого самоврядування, громадські організації чи територіальні громади регіону,

Зазначимо, що Всеукраїнський проект «Мирний прихисток» реалізується в межах програми «Тримай». Її підтримують громадська організація «YouthUp» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у межах програми «СПІЛЬНО: Молодь».

Контактна особа від ГО «Центр молоді Чернівців» – менеджер проекту Семен Кошоватий: e-mail: koshovatyi.semen@youthcentrecy.com

За інформацією пресслужби черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *