Щоб отримати компенсацію за розбиті ракетою вікна, черкащанам радять подавати заяви

У Черкасах триває обстеження пошкоджених об’єктів після ворожої атаки, яка відбулася 21 вересня. Тоді уламки ракети зруйнували будівлю готелю «Центральний», в навколишніх будинках вибуховою хвилею вибило вікна і зруйнувало покрівлі. А певній частині підприємців, які працюють на центральному ринку вибухом розтощило торгівельні павільйони та знищило товар.

Як розповів міський голова Анатолій Бондаренко, черкасці, чиї домівки постраждали від ворожої атаки, отримають фінансову допомогу на встановлення пошкоджених вікон. Вже з’ясували, що заміни потребують більше 440 вікон у 22-х багатоповерхових та 12 приватних будинках. Для 14 квартир 30 вікон вже виготовляються.

– Щоб отримати виплати, а це 3700 грн за квадратний метр пошкодженого вікна, людям потрібно написати заяву до департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради. Запевняю: ніхто не залишиться без уваги і підтримки міської влади», – говорить Анатолій Бондаренко.

Відповідальні особи департаменту ЖКК додають: постраждалим необхідно звернутися до міської ради (вул.Байди Вишневецького, 36, каб.512), або зателефонувати за номером 36-11-35.

Після складання актів обстежень вони передаватимуться у департамент соціальної політики Черкаської міської ради, через який і здійснюватимуться виплати.

Також у місті триває розроблення механізму надання допомоги представникам бізнесу, які зазнали збитків внаслідок влучання ворожої ракети. Нагадаємо, для цього за ініціативи Анатолія Бондаренка в бюджеті передбачили 5 млн.грн.

Щодо зруйнованого готелю «Центральний», то на даний час по ньому замовляють інструментальне обстеження. Воно і визначить, які приміщення підлягають експлуатації, а які ні.

Фото пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *