На Черкащині продовжують розбудовувати інфраструктуру безпеки в закладах освіти

На Черкащині продовжують розбудовувати інфраструктуру безпеки в закладах освіти. Зокрема, цьогоріч коштом місцевих бюджетів заплановані ремонти 83 найпростіших укриттів. Також на завершальній стадії будівництво двох протирадіаційних укриттів і капремонти ще у стількох же. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, на сьогодні 99% шкіл області забезпечені укриттями: як власними, так і орендованими.

– Розбудова інфраструктури безпеки в закладах освіти – незмінний пріоритет, – наголосив Ігор Табурець. – Для кожної громади.

Зокрема, навчання в безпеці та у звичному форматі стало доступним для ще однієї школи. Цього разу у Смілянській тергромаді. Заклад зведений майже століття тому. Облаштувати навіть найпростіше укриття не було технічної можливості. Тож навчались тут досі за змішаною формою. А під час тривог ходили до найближчих укриттів, що в будівлях по сусідству. Тепер мають власне – новозбудоване, протирадіаційне.

– Укриття розраховане на 380 людей, – додав Ігор Табурець. – Система вентиляції, альтернативне живлення, автоматична пожежна сигналізація та решта потрібного тут є. Захисна споруда інклюзивна. Класи теж облаштовані, як слід. Цей проєкт профінансовано коштом державного та місцевого бюджетів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *