Юні спортсмени з Черкас вирушають підкорювати спортивні вершини всеукраїнського рівня

5 команд закладів загальної середньої освіти міста Черкас здобули перемогу на IV (обласному) етапі спортивних заходів “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” у 2023-2024 навчальному році.

Це команди з футзалу та спортивного орієнтування Черкаської загальноосвітньої школи № 30, баскетбольна команда дівчат школи № 24, волейбольна команда дівчат школи № 10 та команда черлідерів Черкаського колегіуму “Берегиня”.

Сьогодні з площі Богдана Хмельницького делегація юних спортсменів вирушила до Києва, де з 12 по 16 червня відбуватиметься V (всеукраїнський) етап змагань.

Перед від’їздом міський голова Анатолій Бондаренко за заступниця міського голови Анастасія Чубіна вручили командам прапори міста, як символ підтримки та віри у їхню перемогу.

“Впевнений, що наші талановиті спортсмени гідно представлять Черкащину, здобудуть нові перемоги та піднімуть прапор нашого міста на переможному п’єдесталі. Бажаю успіхів, впевненості у власних силах та яскравих вражень”, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

“Ми пишаємося нашими юними спортсменами, які вже на обласному етапі продемонстрували високий рівень підготовки, командний дух та жагу до перемоги. Бажаємо їм успішного виступу на всеукраїнському етапі змагань!
Нехай вони здобудуть нові перемоги, прославлять наше місто на всю Україну”, – наголосила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *