У Черкасах відбувся форум про права людини в умовах війни. Омбудсмен не приїхав

«Регіональний форум «ПРАВА ЛЮДИНИ в умовах війни: ЧЕРКАЩИНА» сьогодні з ранку розпочав роботу у приміщенні Черкаського державного технологічного університету.

Метою заходу є ознайомлення присутніх зі щорічною доповіддю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2023 році та пошук механізмів подолання викликів щодо порушень прав людини і громадянина на Черкащині.

Участь у форумі взяли керівництво правоохоронних органів у Черкаській області, як то національної поліції, прокуратури області, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, голови районних військових адміністрацій області, голови об’єднаних територіальних громад області; керівник установ – місць несвободи, зокрема, обласних закладів з надання психіатричної допомоги, інтернатних закладів соціальної сфери області, в тому числі стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування.

Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця, якого очікували громадськість і преса, на захід не приїхав. Омбудсмен привітав учасників форуму у відеозверненні.

Активну участь у форумі також взяли волонтери благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті»

Довідка «City News»

БО «БФ «Хрещатик-Сіті» працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 родин переселенців, де є жінки на крайніх термінах вагітності, або ті родини ВПО, які виховують діток віком до двох років та багатодітних родин із Черкас, що потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото автора

З права: волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Тетяна Моргуненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *