Більше 100 тисяч авто продали через застосунок Дія

З початку року через застосунок Дія продали понад 100 тисяч транспортних засобів. Цифрові сервіси дозволяють ефективно використовувати можливості сучасних технологій, роблячи життя громадян комфортнішим.

Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба Регіонального сервісного центру (РСЦ) ГСЦ МВС в Черкаській області

– Одна з популярних онлайн  послуг серед водіїв – перереєстрація транспортних засобів. Вона дозволяє в будь-який час та в будь-якому місці перереєструвати за допомогою смартфона свій автомобіль, – розповіли у пресслужбі.

Для цього у застосунку мають відображатися паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків. А також свідоцтво про реєстрацію авто у продавця. Усі транспортні засоби проходять автоматичну перевірку засобами Єдиного державного реєстру транспортних засобів. Якщо транспортний засіб викрадений, чи до прикладу арештований, або його власник в розшуку чи має обтяження, перереєстрацію буде відхилено.

Після успішної перевірки, договір надходить до сервісного центру МВС. Адміністратор закріплює номерні знаки із серією DI та друкує свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

– Готовий пакет документів передається до ДП «Інфотех», яке направляє свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерний знак до Укрпошти. Поштовий оператор здійснює доставку до 10 днів на зазначене відділення. Нагадуємо, що у Дії можна перереєструвати легкові автомобілі, мотоцикли та мопеди і послуга доступна лише фізичним особам і для першого продажу транспортного засобу у поточному році, – додали фахівці Регіонального сервісного центру.

З початку року, за допомогою застосунку Дія перереєстровано понад 100 тисяч транспортних засобів. А комплекти нових номерів із серією DІ закріпили на понад 10,5 тисяч транспортних засобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *