Багатодітна родина з Харкова знайшла прихисток на Черкащині

“City News” продовжує цикл матеіалів про родини ВПО, якими опікується благодійний фонд БО БФ “Хрещатик-Сіті”. Цих людей війна з росією змусила покинути рідні оселі і рятуючись від рашистських обстрілів, поселитись на Черкащині.

П’ять років тому Ліна із села Балаклея, що біля Сміли, одружилась із жителем Харкова Максимом Сілаєвим. Природньо, жінка переїхала до чоловіка.

Відкрите вторгнення рашистів застала родину у момент, коли Ліна була вагітна другою дитиною. Тож, коли російські окупанти почали бомбардувати Харків, родина вирішила переїхати у рідне село Ліни, поближче до її батьків. Сталось це два роки тому 6 березня. Відтоді родина мешкає у Балаклеї. Нині родина Сілаєвих виховує трьох синочків. Найстаршому Андрійкові 3 роки і 3 місяці, Іллюші через два тижні буле 2 роки, а найменшому Венічці всього три місяці.

– Живемо у знайомих. Моя родина – багатодітна із вірян, нас у сім’ї одинадцятеро дітей – чотири хлопчики і семеро дівчат. Тож у батьківському домі наша сім’я , поміститись не могла. Максим – будівельник, але постійної роботи не має. На щастя рік тому, коли я із старшим синочокм була у лікарні, ми познайомились із волонтером, який привів нас у Дитячий благодійний центр допомоги, котрим опікується благодійний фонд «Хрещатик-Сіті». Ми тут на обслуготвуванні із вересня минулого року. Для нас ця допомога, яку надає центр, просто неоціненна. Наша родина щиро вдячна очільниці фонду Інні Бандурі і волонтерам Тетяні Моргуненко і Роману Куликову. Таня, з якою я постійно спілкуюсь дуже ввічлива, чуйна і добра людина. Пана Романа я не бачила, але відчуваю його турботу, адже він регулярно надсилає нам допомогу із фонду “Новою поштою”, бо я далеко не завжди можу пмриїіхти із Балаклеї до Черкас. Дай Бог здоров’я усій команді Фонду. Ось недавно відвідувала Центр і отрмала багато різних необхідних речей: іграшки для трьох дітей, дитяче пюре, засоби гігієни для малюків а також взуття для дітей і для мене. Ми б це все купити не змогди б, – розповіла журналісту «City News» Ліна Сілаєва.

Довідка «City News»:
БО «БФ «Хрещатик-Сіті» працює з перших днів відкритого вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міськради фракції політичної партії «Європейська солідарність» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Дитячого благодійного центру допомоги. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик-Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, які знаходяться на крайніх термінах вагітності, або вже виховують діток віком до двох років, і відтак потребують допомоги.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *