Черкаська міська рада розширює межі партнерства в освітній галузі

Черкаська міська рада розширює межі партнерства в освітній галузі. Вчора відбулося підписання угоди про співпрацю між Департаментом освіти та гуманітарної політики та Кафедрою журналістики та PR-технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Участь у підписанні взяли заступниця Черкаського міського голови Анастасія Чубіна, директор департаменту освіти Богдан Бєлов та проректор з наукової та інноваційної діяльності університету Олександр Спрягайло.

Документ засвідчує об’єднання зусиль у сфері освітньої, інформаційної, іміджевої діяльності. Зокрема, планується участь представників департаменту освіти та гуманітарної політики в освітньому процесі Кафедри журналістики, реклами та PR-технологій, організація і проведення спільних проєктів і заходів, стажування студентів у міській раді та ін.

«Ми вже певний час співпрацюємо з цією кафедрою, і за цей час реалізували важливі спільні проєкти. Приміром, «Школа медіаграмотності», яку ми у подальшому плануємо продовжити», – зазначила Анастасія Чубіна.

Вона подякувала навчальному закладу за підготовку якісних кадрів. Адже багато випускників уже працюють у міській раді та різних черкаських медіа.

«Приємно, що ви завжди позитивно відгукуєтеся на всі конструктиви від нашої кафедри, які б вони не були шалені. Дякую за готовність до співпраці», – зазначила завідувачка кафедри Тетяна Бондаренко.

Також після підписання угоди відбувся публічний захист кваліфікаційних робіт студентів кафедри журналістики, реклами та PR-технологій. Вони продемонстрували свої знання та практичні медійні навички.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *