Де у Черкасах найчистіше повітря? – Сосновий бір!

Згідно з дослідженнями Черкаського обласного центру з гідрометеорології, найчистіше повітря у Черкасах у парку Сосновий бір. Фахівці регулярно контролюють вміст 17 забруднювальних домішок, включаючи вісім важких металів, і останні дані чітко підтверджують цю тезу.

Про це, посилаючись на повідомлення Черкаського гідрометцентру у “Фейсбук” журналісту “City News” поінформувала пресслужба КП “Дирекція парків”.

Чому Сосновий бір?

  • Розташування: Парк розташований на березі Дніпра, подалі від транспортних артерій та загазованого центру міста. Це робить його ідеальним місцем для відпочинку та оздоровлення.
  • Зелені насадження: У Сосновому бору росте велика кількість хвойних та листяних дерев. Хвойні дерева додатково очищують повітря фітонцидами, а листяні – абсорбують пил.
  • Віддаленість від трас: Фахівці рекомендують для прогулянок використовувати вечірні години та території подалі від вулиць, переповнених рухомим транспортом. Сосновий бір ідеально відповідає цій рекомендації.

Сосновий бір – це не лише чисте повітря, але й:

  • Чудове місце для активного відпочинку: Тут можна покататися на велосипеді, роликах, самокатах, пограти у спортивні ігри або просто прогулятися з сім’єю.
  • Спокійна атмосфера: У парку є багато затишних місць, де можна розслабитися та відпочити від міської метушні.
  • Чистота та доглянутість: Територія парку регулярно прибирається, а газони та квітники завжди у доглянутому стані.

Тож чудове місце, де у Черкасах можна оздоровлюватися, активно відпочити або просто прогулятися на свіжому повітрі йе – Сосновий бір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *