На Черкащині понад 30 тисяч сімей отримують житлову субсидію

Понад 30 тисяч домогосподарств області отримують житлові субсидії. За кількістю субсидіантів Черкащина на п’ятому місці в Україні. Середній розмір складає близько 400 грн. Нині діє автоматичний перерахунок у разі зміни тарифів.Про це на брифінгу в медіацентрі ОВА повідомив начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Олександр Супряга.

– Нині у Черкаській області житлову субсидію на отримують понад 30 тисяч домогосподарств. Її середній розмір ща неопалювальний період складає 339,89 гривень. За 5 місяців поточного року жителям області виплачено майже 1,2 млрд грн житлових субсидій. За кількістю субсидіантів серед інших областей Черкащина посідає п’яте місце.ь З початку року фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області перерахували 12 тисяч 900 субсидій за заявами громадян. Окрім цього ще два масові перерахунки житлових субсидій та пільг провели без таких звернень, – зазначив Олександр Супряга.

Також він розповів про нині діючий автоматичний перерахунок у разі зміни тарифів.

– У разі зміни тарифів на житлово-комунальні послуги, перерахунок житлової субсидії відбуватиметься без звернень громадян, – наголосив Олександр Супряга.

Це означає, що одержувачам вже призначених субсидій не потрібно звертатися до органів Пенсійного фонду для перерахунку розмірів виплат після зміни тарифу на електроенергію.
Збільшення тарифу, яке відбулося з 1 червня, буде враховано при автоматичному перерахунку субсидії.
Сума перерахованої субсидії буде відображена у виплаті за червень, яку споживачі отримають наступного місяця (в липні).
Якщо родина не отримувала субсидій, але внаслідок підвищення тарифів відчула, що оплата житлово-комунальних послуг є надмірною, потрібно звернутися до Пенсійного фонду.

Контактна інформація:

Адреси та телефони відділів обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області: https://www.pfu.gov.ua/
Гаряча лінія Пенсійного фонду: 0-800-500-577

Довідка “City News”:
Житлова субсидія – це державна допомога у сплаті житлово-комунальних послуг.
Право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, які проживають на території України, незалежно від віку та виду на житло.
Розмір житлової субсидії розраховується індивідуально для кожного домогосподарства, з урахуванням його доходу, розміру житлової площі та вартості житлово-комунальних послуг.
Звертайтеся до Пенсійного фонду, якщо вам потрібна допомога в отриманні житлової субсидії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *