На декор для клумб перетворюють старе обрізане гілля у Черкасах

Старе обрізане гілля, яке за багато років безконтрольного володіння російською церквою, накопичилось у Соборному парку, черкаські комунальник перепотворюють на шепу, якою декорують клумби і лунки дерев.

Про це журналівсту “City News” повідомила прес-служба КП “Дирекція парків”.

Більше 10 років Соборний парк, що знаходиться у центрі Черкас перебував у користування черкаської єпархії ворожої до України російської церкви. За цей час особи у сутанах священослужителів московської церкви територію парку не прибирали і не впорядковували.
Віднедавна за рішенням суду територія парку знову переходить під кгнтроль громади Черкас. Тож міські комунальники нині там наводят лад.
Наскладоване раніше, та свіжо обрізане гілля вивозять з парку, а частину з нього б’ють на щепу для декорування паркових клумб та лунок дерев.
Там же косять тут траву. Днями комунальники закрили бетонною плитою небезпечний колодязь, убезпречивши відпочиваючих від реальної небезпеки травмуватись.
Продовжуютья роботи по облаштуванню й інших зелених зон Черкас.
Вивезли гілля зі скверу Митницький. Косили траву у парку Перемоги та у Долині троянд, прибирали у парку Богдана Хмельницького та у сквері на площі 700-річчя. У Долині троянд увімкнули полив газонів.
Наводять лад і у найбільшому черкаському парку “Сосновий бір”.
Працівники КП «Дирекція парків» завершили фарбування альтанок на оглядовому майданчику.

Володимир Лимаренко-Полянський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *