Змагання «Черкаські джури» у Черкасах зібрали найактивніших (фоторепортаж)

«City News» вже інформував читачів про спортивні змагання «Черкаські джури», які вже вп’яте відбулися у обласному центрі. Веселі змагання, що пройшли в рамках міської програми для людей похилого віку «Університет третього віку», зібрали близько 40 учасників з числа черкащан «срібного віку». За звання кращих джур змагалися 36 учасників, які об’єдналися у 6 команд.

Про це з місця події повідомив журналіст «City News»

Змагання проходили у веселій та дружній атмосфері. Учасники змагалися граючи у дартс, шахи, стрільби з пневматичної гвинтівки, брали участь у естафеті. Навіть оголошена повітряна тривога, через яку початок змагань затримався доти, поки не було оголошено відбій, не змогли погасити запал учасників.

Переможці та призери командного та особистого заліку отримали дипломи, медалі та пам’ятні подарунки.

Захід організувало Управління соціальної політики Черкаської міської ради спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Черкаси.

– Змагання для людей срібного віку «Черкаські джури» проводиться вп’яте. Для Черкас це вже традиційні змагання участь в яких беруть слухачі Університету ІІІ віку.  Цьогоріч сформовано 4 команди по 6 осіб у кожній – це люди які постійно займаються спортом, відвідують тренажерну залу лікувальну фізкультуру йогу. Тобто, займаються у нашому центрі. Кожний рік кількість команд і учасників різна. Торік було найменше учасників. Головна мета змагань – це розважити людей поважного віку від тієї тяжкої буденності, тих усіх переживань та негативних емоцій, які принесла війна. Кожного року кількість учасників різна, але цьогоріч учасників дещо менше ніж було торік, – розповіла Завідувач відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг м. Черкаси Марина Вергун

Про надзвичайну вадливість змагань журналісту говорила заступниця міського голови Черкас Марина Гаркава:

– Ці щорічні змагання традиційно проводимо у рамках відзначення Дня людей похилого віку, і підопічні міського центру надання соціальних послуг дуже люблять брати у них участь. Адже змагання «Черкаські джури» – це про патріотизм, про рух, про жагу до життя, про об’єднання. Про те, наскільки змагання «Черкаські джури» подобаються клієнтам Центру видно по усміхненим і радісним обличчям учасників. Бачите, вони одягли футболки із логотипами своїх команд.

Упродовж кількох років проведення змагань «Черкаські джури», спортивне свято вже має своїх прихильників.

– Постійно беру участь у змаганнях «Черкаські джури» від самого їх початку. Для мене змагання «Черкаські джури» – це можливість бути разом, відчути дух команди, взаємопідтримку, відчувати себе потрібною команді. І, звичайно, реалізувати свої здібності, бо таких можливостей насправді не так багато. І я дуже вдячна за те, що у нас є ця можливість, яку надає відділення денного перебування територіального центру надання соціальних послуг м. Черкаси, – поділилась пенсіонерка з Черкас Ірина Власенко.

Володимир Лимаренко-Полянський

Фото автора

Учасниця всіх змагань «Черкаські джури» від їх початку
Учасниця всіх змагань Ірина Власенко

Читати за темою: У Черкасах знову змагалися “Черкаські джури”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *