На водоймах черкащини загинуло 26 людей, троє з них – діти

Зростає кількість загиблих на водних об’єктах області. У 40 зареєстрованих пригодах на водних об’єктах загинуло 26 людей, троя з яких діти. 23 особи вдалось врятувати.

Про це розповіла речниця Головного управління ДСНС у Черкаській області області Юлія Норовкова на брифінгу в медіацентрі ОВА: 

– На Черкащині зростаї статистика загиблих на водних об’єктах. Станом на 26 червня зареєстровано 40 пригод на водних об’єктах, внаслідок яких загинуло 26 осіб, з них троє дітей. Ще 23 особи, серед яких одна дитина, вдалось врятувати. За аналогічний період минулого року мали місце 32 пригоди на воді, внаслідок яких загинула 21 особа, з них четверо дітей та сім осіб врятовано.

Зі слів речниці, основні причини загибелі людей – це перебування на стихійних і непристосованих для відпочинку місцях, недотримання правил поведінки па воді, вживаннч алкоголю, ігнорування попереджувальної інформації, знаків небезпеки тощо.

З метою попередження трагічних випадківа на воді працівники Головного управління ДСНС у Черкаській області проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення.

Досі вже проведено 59 профілактичних рейдів у населених пунктах регіону.

Окрім цього, у визначених місцях масового відпочинку людей на водних об’єктах нині створено 10 сезонних рятувальних постів. 

– Також 52 тергромади області уклали договори на постійне й обов’язкове аварійно-рятувальне обслуговування атестованими аварійно-рятувальними службами місць масового відпочинку людей на воді, – додала Юлія Норовкова. – Сертифікованими водолазними підрозділами спеціалізованих аварійно-рятувальних служб вже здійснено 24 обстеження дна акваторії пляжів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *