Черкащино! З Днем Конституції України!

28 червня – знаменний день для кожного українця, адже саме цього дня 1996 року було урочисто прийнято Конституцію України – головний закон нашої держави. Цей документ закріпив суверенітет і незалежність України, визначив її демократичний курс, гарантував права та свободи людини.

Цього року День Конституції ми відзначаємо в умовах жорстокої війни з Росією, яка намагається знищити нашу державу та її цінності. Але український народ не здається, мужньо бореться за свою свободу та незалежність, за право жити за законами, прописаними в Конституції.

День Конституції – це не просто свято, це нагадування про те, що кожен з нас має нести відповідальність за майбутнє України. Ми повинні берегти нашу Конституцію, дотримуватися її норм, жити за принципами справедливості, свободи та верховенства права.

Тільки разом ми зможемо побудувати сильну, квітучу Україну, де пануватимуть мир, злагода та добробут!

З цієї нагоди хочемо побажати всім українцям міцного здоров’я, єднання, незламності духу та віри у Перемогу! Нехай кожен день буде наповнений гордістю за нашу державу та прагненням зробити її кращою!

З Днем Консмтитуції жителів Черкащини вітає команда волонтерів благодійногоо фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті» на чолі з його очільницею БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівницею ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутатом Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інною Бандурою.

Слава Україні!

Героям слава!

Разом до перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *