Золотоніську військову адміністрацію може очолити ракетник

Кабінет Міністрів України погодив призначення керівника Золотоніської районної військової адміністрації.

Про це з посиланням на повідомлення представника Кабіну у Верховній Рад Тараса Мельничука у Телеграм-каналі. поінформувала ТРК “ВІККА“.

Ймовірніше за все, керуватиме Золотоніщиною Юрій Дудка. Він військовий. Один із командирів зенітного підрозділу, що базується в районі. Знає Золотоношу. Балотувався до міської ради Золотоноші від партії «Сила і Честь».

Останнє слово щодо призначення – за Президентом України Володимиром Зеленським.

Досьє «Армії Інфо» : Юрій Дудка в 1992 році закінчив Смоленське вище зенітне ракетне інженерне училище. Лейтенанту пропонували залишитись на службі в Росії, але Юрій написав рапорт про бажання проходити службу в Збройних Силах України. Молодому офіцерові неочікувано пощастило: офіцерську службу розпочав у рідній Золотоноші в зенітній ракетній бригаді. Згодом – підвищення, служба в іншому гарнізоні, навчання в Харківському військовому університеті, а потім повернення у Золотоношу командиром дивізіону. З цієї посади у 2008 році й звільнився.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський звільнив голову Золотоніської РВА Ірину Тернову з посади. Ірина Тернова очолила район у квітні 2021 року.

Інформація про її ймовірне звільнення почала надходити ще минулого тижня, коли Кабінет Міністрів України погодив зняття з посади чиновницю. Перед цим її неодноразово перевіряли різноманітні комісії. Після однієї із таких перевірок у липня 2023 року їй «впаяли» догану.

«За неналежне здійснення керівництва діяльністю Золотоніської районної державної (військової) адміністрації Черкаської області оголосити догану Терновій Ірині Володимирівні — голові Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області (начальнику Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області)», – йдеться у тексті розпорядження Кабміну.

У чому полягає «неналежне здійснення керівництва» у розпорядженні не вказано. Останнім часом громадськість, місцеві депутати і бізнесмени висловлювали невдоволення роботою Ірини Тернової. Неодноразово її імя спливало в скандальних темах про розподіл гуманітарної допомоги, неналежне розміщення військових, які приїхали на Золотоніщину на ротацію, а також у підготовці укриттів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *