На Черкащині оголосили конкурс на здобуття премії Василя Симоненка

Конкурс на здобуття Симоненківської премії стартував на Черкащині. Прийом робіт на конкурс триватиме до 01 жовтня 2024 року. Про це інформуют в управлінні культури та охорони культурної спадщини ОВА.

Премію присуджують у двох номінаціях:

а) за кращу першу поетичну збірку (поетичний дебют), зміст якої відповідає вказаному тематичному спрямуванню;

б) за кращий художній твір у форматі книги (поезія, проза, драматургія), зміст якого відповідає вказаному тематичному спрямуванню.

До участі в конкурсі допускаються книги чи прирівняні до них публікації в літературних часописах, надруковані протягом останніх 3-х років, не відзначені іншими преміями, які здобули високу оцінку літературної критики, громадськості, широкого кола читачів. Мова творів ‒ українська.

Право висунення творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок і товариств, мистецьких, навчально-наукових, культурно-просвітницьких установі закладів (при цьому додається відповідний протокол). Кожна з організацій може представити на здобуття премії один або кілька творів одного автора. Премію присуджують тільки прижиттєво.

Список робіт, допущених до участі в конкурсі, публікується в пресі. З 01 жовтня до 15 жовтня триває їх громадське обговорення. Підбиття підсумків конкурсу завершується 15 жовтня. Оголошення імені лауреата ‒ до 30 жовтня 2024 року. Вручення премії ‒ в Черкасах.

Лауреата конкурсу відзначають дипломом, нагрудним знаком і грошовою винагородою у 50 тисяч гривень на дві номінації.

Усі необхідні пропозиції й матеріали подавати чи надсилати за адресою:

Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України, бул. Т.Шевченка, 205, оф. 201, м. Черкаси, 18000. Тел. 0975507707, електронна адреса: kaflit@ukr.net.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *