Електронний щит українським воїнам подарували волонтери з Черкас

РЕБ Синиця, яку на прохання українських військових придбали черкаські волонтери благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті», найближчим часом поїде на фронт. Там цей електронний щит захищатиме життя бійцям Збройних Сил України, які боронять волю і незалежність України.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура:

– Ми отримали відповідний запит від військових на РЕБ і місяць чекали, поки його виготовлять. І ось нарешті РЕБ Синиця у нас. Незабаром він поїде до наших захисників.

РЕБ Синиця – універсальний РЕБ трансформер, який розробили за потреби можливості змішаного застосування, як на техніці (авто), так і для захисту позицій. Конструкція-трансформер дозволяє використовувати його, як в горизонтальному положенні (техніка), так і вертикальному (зручно переносити)

Прилади радіоелектронної боротьби: щит на полі бою

У сучасному бою інформація – це ключ до перемоги. Командування армії, солдати на полі бою – всі вони постійно обмінюються даними, координують дії, отримують розвідку. І саме тут на перший план виходять прилади радіоелектронної боротьби (РЕБ). Їх задача – нейтралізувати ворожі сигнали, захистити власні канали зв’язку та розвідки, а також здобути перевагу в інформаційному полі.

Як РЕБ рятують життя солдатів?

  • Захист від ворожих атак. РЕБ можуть глушити сигнали наведення ворожих ракет і снарядів, роблячи їх неефективними. Це рятує життя солдатів на полі бою.
  • Забезпечення зв’язку. РЕБ можуть придушувати ворожі сигнали радіоперешкод, дозволяючи солдатам вільно спілкуватися між собою та з командуванням. Це важливо для координації дій та отримання розвідданих.
  • Розвідка. РЕБ можуть перехоплювати ворожі сигнали, даючи цінну інформацію про розташування та плани противника. Це допомагає командирам приймати правильні рішення та мінімізувати втрати.
  • Психологічний вплив. РЕБ можуть використовувати для деморалізації ворожих солдатів, трансляції пропаганди або дезінформації. Це може призвести до паніки та хаосу в лавах противника.

Приклади використання РЕБ

  • У 2022 році українські військові успішно використовували РЕБ для нейтралізації російських безпілотників. Це допомогло зупинити ворожі атаки та зберегти життя багатьох людей.
  • Під час війни в Іраку американські війська використовували РЕБ для глушіння ворожих радіоперешкод. Це дозволило їм вільно спілкуватися між собою та координувати дії.
  • У 2014 році російські війська використовували РЕБ для блокування українських телевізійних сигналів у Криму. Це було частиною інформаційної війни, спрямованої на те, щоб підірвати підтримку української влади на півострові.

Важливість РЕБ

Прилади радіоелектронної боротьби – це важливий інструмент, який може допомогти врятувати життя солдатів на полі бою. Вони дають можливість захистити власні війська, отримати перевагу над противником та здобути перемогу. З розвитком технологій РЕБ стають все більш досконалими та ефективними, а їх роль у сучасному бою буде лише зростати.

Утім, що ефективність викоррстання РЕБ залежить від багатьох факторів, таких як тип використовуваного обладнання, навченість солдатів та тактика противника.

Підсумовуючи, можна сказати, що прилади радіоелектронної боротьби – це важливий інструмент, який може допомогти врятувати життя солдатів на полі бою. Їх використання дає можливість захистити власні війська, отримати перевагу над противником та здобути перемогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *