На Черкащині розпочалась реєстрація на участь у щорічному патріотичному забігу

Шаную воїнів, біжу за героїв України: на Черкащині стартувала реєстрація на традиційний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». В Україні його проведуть сьомий рік поспіль. Забіг відбудеться 31 серпня, а реєстрація для участі триватиме до 13 серпня.

Про особливості реєстрації та організації заходу йшлося на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Посилання доступне ТУТ.

Як розповів заступник очільника області Олександр Шамрай, участь у забігу стала також традицією для черкащан. Минулого року захід об’єднав понад 300 людей.

– Це більше, ніж просто забіг. Мета незмінна – вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни. Це про шану, повагу, пам’ять, згуртованість і єдність. Також це ще одна можливість подякувати та підтримати рідних захисників і захисниць, – зауважив заступник очільника області Олександр Шамрай.

Черговий рік поспіль участь у забігу планує брати військовослужбовець Артем Лукашук. Каже, як і минулого року, разом із товаришами бігтиме в пам’ять про побратимів.

– Маємо бути об’єднані та згуртовані. Бо війни перемагають не армії, а народ, коли він об’єднаний. Цей захід про це. А ще – про нашу пам’ять про оборонців України, – наголосив  Артем Лукашук.

До забігу може долучитися кожен охочий. Під час реєстрації учасник обирає самостійно дистанцію. Зокрема, 2, 5, чи 10 км. Забіг долає із закріпленим на футболці іменем людини, яка віддала життя в боротьбі за територіальну цілісність України у період з 2014 по 2024 роки.

Учасник забігу має право сам обрати того полеглого солдата, на честь якого він буде бігти.

Також учасник може поділитися життєписом героя з тегами #БіжуЗаГероя_2024 та #забіг2024 у соціальних мережах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *