На Черкащині поглиблюють співпрацю із командою Червоного Хреста України

Багатовекторна залученість. Функціонал команди Червоного Хреста України в Черкаській області розширюватимуть. Поглиблення співпраці у напрямі реагування на надзвичайні ситуації та підтримки системи цивільного захисту населення обговорили на нараді з керівником відділу цивільного захисту департаменту управління надзвичайними ситуаціями Українського Червоного Хреста Олексієм Бородаєм.

Він нині перебуває з робочою поїздкою на Черкащині. Олексій Бородай  зазначив, що Червоний Хрест України має потужності для ширшого реагування на надзвичайні ситуації. Організація співпрацює з партнерами, які готові профінансувати необхідні заходи.

Зважаючи на це, в області планують збільшити залученість команди Червоного Хреста в питаннях запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій, забезпечення населення та спеціалізованих служб засобами індивідуального захисту.

Також посилюватимуть взаємодію в напрямі цивільного захисту населення та залучатимуть допомогу з облаштування захисних споруд необхідним майном та обладнанням. Крім того, спільно працюватимуть задля сталої роботи системи оповіщення та її розвитку на території області. 

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *