єРобота: підприємиця з Черкас придбала обладнання для кафе на грантові кошти

Власниця кав’ярні «Темпо» в Черкасах розвиває свій бізнес завдяки державній грантовій програмі єРобота. Вона залучила кошти на свою справу та придбала нове обладнання у своє кафе. Про це інформують у міністерстві економіки України.

Чоловік Марії Кучеренко зараз на фронті, тому, відчуваючи необхідність не лише працювати, а й розвивати рідне місто, вона вирішила започаткувати свій перший бізнес. Маючи досвід в управлінській сфері, Марія відкрила кав’ярню з якісною кавою й атмосферою, яка надихає та підтримує українську культуру.

Назва кав’ярні «Темпо» відображає ритм життя, де всі мають бути собою і жити у своєму темпі, але головне пам’ятати, що багато речей нас об’єднують. Одним з пріоритетів у розвитку є створення циклу благодійних заходів та представлення українських виробників і брендів у їхньому просторі.

Грант від Мінекономіки дозволив Марії реалізувати дизайнерські ідеї та закупити якісне обладнання. Зараз кав’ярня працює та створює нові робочі місця. Марія планує розширюватися та продовжує працювати над об’єднанням українців і просуванням української культури.

Нагадаємо, урядовий проект єРобота є однією зі складових політики «Зроблено в Україні» та включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів ветеранам та другому з їх подружжя, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу.

З липня 2022 року Уряд запровадив проект єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розвитку бізнесу. Найзатребуванішою серед українців є програма мікрогрантів «Власна справа», за якою можна отримати до 250 тис. грн. Продовжуємо знайомити вас з героями-переможцями цієї програми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *