Зрадниця із Херсонщини очолила окупаційну владу у загарбаному росіянами селищі

СБУ повідомила про підозру посадовиці-колаборантці,  жительці Херсонщини, яка працює на ворога. Нині їй повідомили про підозру. Зрадниці «світить» перспектива 15 років провести за гратами.

 Про це журналісту «City News» повідомила пресслужба УСБУ в Черкаській області.

– Служба безпеки зібрала доказову базу на зрадницю, яка від початку повномасштабного вторгнення пішла на співпрацю з рф у Херсонській області. Ворожа поплічниця після захоплення селища Велика Лепетиха підтримала російські війська. Крім цього, вона прагнула співпрацювати з окупаційною адміністрацією держави-агресора, яка створювала на захоплених територіях власні незаконні органи влади. За це рашисти призначили її на посаду так званої «голови Великолепетиського муніципального округу Херсонської області, – поінформували у пресслужбі відомства.

Псевдопосадовиця організувала роботу органу місцевого самоврядування. Займалась формуванням штату та відбором кандидатів, відповідно до законодавства країни-агресора затверджувала роботу незаконного органу та брала участь у роботі «ради депутатів», де приймала рішення на користь ворога.

Встановлено, що зловмисниця і досі співпрацює із загарбниками, забезпечує стабільне та належне функціонування незаконно створеного органу влади, чим і посилює заходи тимчасової окупації. Перебуваючи на «посаді», колаборантка здійснює безпосередню допомогу в проведенні рф підривної діяльності проти України.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу Україну. Зловмисниці загрожує від 15 років тюрми. Заходи з викриття проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *