Безкарність породжує вседозволеність, – волонтерка з Черкас про трагедію в дитячій лікарні Охматдит

Російські терористи розбомбили найбільшу дитячу лікарню в Україні. Новий злочин росіян сколихнув українське суспільство. Думку про те, що дозволяє російським агресорам чинити все нові і нові звірства, і безкарно вбивати українців від старого до малого, виловила відома волонтерка Черкас.

Безмежний гнів на російських терористів, очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура, виклала у дописі на власній сторінці у «Фейсбук». Там же вона висловила думку про те, як Україні перемогти у цій війні.

«Малесенькі ручки, які міцно обіймають маму, на фоні зруйнованого корпусу Охматдит …. дивлячись на ці фотографії, я буквально відчула, як питання ЧОМУ цей жах випав на долю невинних дітей??? поглинуло мою свідомість. Згодом прийшло розуміння – безкарність, породжує хворобливу уяву про вседозволеність. Саме відчуття безкарності розвʼязує руки окупантам для мерзенних та ганебних вчинків. Наразі лише формула ЗСУ + консолідована підтримка міжнародної спільноти може зупинити та покарати зло. І якщо питання міжнародної консолідації довкола України, це в більшій мірі площина дипломатії, то допомога та підтримка ЗСУ це питання всіх нас. Всіх українців, які хочуть жити під мирним українським небом…Тож трансформуємо свою лють в підтримку ЗСУ!», – йдеться у дописі.

Довідка «City News»:

Найбільша лікарня в Україні «Охматдит» (скорочено від «охорона материнства та дитинства»), це багатопрофільний діагностично-лікувальний заклад у столиці. Заклад надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дітям України. Щороку у стаціонарі «Охматдиту» на 620 ліжок, лікування проходять до 18 тисяч дітей. Лікарі закладу кожного року проводять до 7 тисяч операцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *