Електронний щит від волонтерів з Черкас вже захищає українських воїнів на фронті (фотофакт)

Засіб радіоелектронної безпеки – РЕБ «Синиця», яку на прохання українських військових придбали черкаські волонтери благодійного фонду БО «БФ «Хрещатик-Сіті», вже захищає українських воїнів на лінії фронту.

Про це журналісту «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті», керівниця ТРЦ «Хрещатик-Сіті», депутат Черкаської міської ради фракції «Європейська солідарність» Інна Бандура.

– Хто володіє інформацією, той володіє світом. Так говорив древній полководець. У сучасному бою інформація – це водночас захист життя солдат та ключ до перемоги. Солдати і командири постійно  обмінюються даними, координують дії. І саме тут у нагоді стають прилади радіоелектронної боротьби (РЕБ). Вони нейтралізують ворожі сигнали, захищають власні канали зв’язку та розвідки, а, відтак, допомагають здобути перевагу в інформаційному полі. Приємно, що придбаний нами РЕБ вже береже життя українських захисників, – сказала Інна Бандура.

На фото: (з ліва на право) волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Іринва Трущенко, очільниця БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Інна Бандура, військовий та волонтерка БО «БФ «Хрещатик-Сіті» Діана Глущик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *