Пацієнтам Черкаської обласної лікарні нічого боятись: заклад пройшов технічну перевірку на відмінно!

Перевірку аварійних генераторів успішно пройшла Черкаська обласна лікарня. Про це повідомляється на сайті закладу. Висновок черкащани отримали позитивний – заклад відповідає всім необхідним технічним вимогам, повідомляється на сайті http://obllik.ck.ua./

«Нині за енергетичну безпеку Черкаської обласної лікарні відповідають два аварійні дизель-генератори на 250 та 150 кВт. Від їхнього робочого стану залежать життя сотень пацієнтів. Зокрема – й перинатального центру, де перебувають вагітні жінки та новонароджені немовлята. Адже у разі вимкнення електропостачання, саме ці прилади виходять на передову», – каже в.о. заступника директора з АГЧ Борис Колчев.

«У разі аварії, дизель-генератор спрацьовує миттєво. Він перемикається практично за 1-2 секунди. До цього у нас був старий генератор, який запускався вручну. На що потрібен був деякий час. Ну, десь 15-20 хвилин. Нинішнє обладнання набагато практичніше, зручніше в обслуговуванні та, головне, значно потужніше. Щотижня інженери перевіряють працездатність обладнання, щоб воно завжди було у робочому стані», – додає Олексій Тітченко, головний інженер Черкаської обласної лікарні.

Справність та надійність дизель-генераторів персонал Черкаської обласної лікарні перевіряє щотижня за спеціальним графіком. Для цього у закладі ведуть спеціальний облік.

«Черкаська обласна лікарня у переліку закладів, що мають першу особливу категорію енергозабезпечення. Медустанова під’єднана до двох 10-вольтних ліній. У разі відмови однієї, автомат перемикається на іншу 10-вольтну лінію. Якщо ж вимикаються дві лінії одночасно, то йде автоматичне переключення на дизель-генератор. Тому, якщо трапиться якась надзвичайна ситуація і зникне електропостачання, то генератори спрацюють за лічені секунди й не дадуть техніці зупинитися», – розповідає Олександр Дудник, в.о. директора КНП «Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради».

Потужності аварійних дизель-генераторів відповідають усім енергопотребам лікарні у період повного відключення від системи стаціонарної подачі електроенергії. І заклад може абсолютно спокійно безперебійно працювати та виконувати свою головну задачу – рятувати життя людей.

Джерело: http://obllik.ck.ua./

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *