У Золотоніському районі запрацювала нова сучасна насосна станція

У селі Нова Дмитрівка Золотоніського району відкрили нову сучасну насосну станцію, яка працює на базі державного підприємства «Агрофірма Іскра», що входить до складу агрохолдингу «Ерідон».
Загальна потужність станції – 1500 м3/год, яку забезпечують п’ять насосних агрегатів із плавним пуском виробництва компанії Siemens.
«Біля насосної станції побудований накопичувач ємністю 52 000 м3, який забезпечує водою 14 секторних та кругових зрошувальних установок іспанської компанії RKD – світового лідера у виробництві зрошувальних систем», – зазначають в «Ерідоні».

Загальна продуктивна площа зрошення становить 920 гектарів. Рух поливних машин забезпечує електроживлення, яке підведене до кожної установки, а керування поливними машинами здійснюється дистанційно за допомогою мобільного додатку Z-pivot від заводу виробника.
«Нова система окрім інтенсифікації вирощування культур з меншими ризиками, дозволить збільшити об’єми вирощування насіння гібридів кукурудзи. Будівництво зрошувальної системи та поставку обладнання від RKD забезпечила компанія Ерідон Буд», – підсумовують в агрохолдингу.

Джерело:  https://smila-ua.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *