Розпочався ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Дахнівська Січ-2021»

Задля формування патріотичної свідомості школярів, у рамках спортивно-оздоровчої роботи Міністерство освіти і науки України, починаючи з 2009 року проводить військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»). На Черкащині 15 червня на території дитячого оздоровчого табору «Дахнівська Січ» відбулося урочисте козацьке коло з нагоди відкриття ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри.

Цього року, зважаючи на умови пандемії, захід проходитиме у два тури. Перший – у форматі онлайн (змагались 25 роїв старшої і 18 роїв середньої вікової групи). Другий – вишкіл, що проводиться з 15 по 17 червня. У ньому змагаються 3 рої старшої вікової групи та 3 рої середньої вікової групи, загалом 48 дітей.

«На ваших футболках є напис «Душу – Богу, життя – Україні, честь – собі», що символізує основоположні принципи світогляду, життя та боротьби наших предків козаків. Впевнений, що ви є і будете гідними нащадками славного роду!», – з такими привітальними словами звернувся до учасників гри начальник Управління освіти і науки ОДА Валерій Данилевський Валерій Вікторович, а військовий капелан, отець Михайло Шевчук благословив учасників на успішне проходження.

Під час перебування на території Навчального центру підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота джури візьмуть участь в екскурсії музеєм Навчального центру. Також під час виховної бесіди «Ватра. Слава Героям» матимуть нагоду поспілкуватися з воїнами АТО.

Джерело: https://osvita-cherkasy.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *