Олімпійський осередок Черкащини відвідав заклади освіти та культури села Будище

На Черкащині триває плідна співпраця олімпійського осередку Черкащини та об’єднаних територіальних громад регіону. У межах укладеного меморандуму відповідальний секретар відділення Іван Урста відвідав Будищанську сільську раду та заклади освіти й культури громади. Про це повідомляє Відділення НОК України в Черкаській області.

Бібліотека Будищанського центру культури, дозвілля та спорту стала учасницею проєкту «Олімпійська книга». Набір олімпійської літератури поповнив фонд закладу. Відтепер мешканці громади зможуть ознайомитися з книгами та дізнатися більше про олімпійський рух, види спорту та досягнення спортсменів.

У закладі дошкільної освіти «Струмочок» села Будище організували спортивно-активний захід для маленьких вихованців. Вони рухливо провели час та отримали приємні подарунки – олімпійські розмальовки.

Будищанському закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів від відділення НОК вручили комплект м’ячів для проведення уроків та шкільних змагань.

Спільна діяльність олімпійського осередку та громад області сприятиме популяризації спорту, олімпійського руху та здорового способу життя.

Джерело: http://noc-ch.ck.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *