Чигиринські лісівники пройшли навчання з цивільного захисту

Нещодавно у Чигиринському лісгоспі відбулось навчання з цивільного захисту. Участь у заході взяли директор держпідприємства Роман Фендюр, головний лісничий Сергій Перов, лісничі та провідні фахівці підприємства, діяльність яких тісно пов’язана з організацією та здійсненням заходів у сфері цивільного захисту населення у надзвичайних ситуаціях. Повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Навчання проводили представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області. Крім фахівців центру, були присутні представники Черкаської обласної державної адміністрації та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Фахівці навчально-методичного центру детально розповіли про призначення, організаційну структуру та оснащення пожежного формування цивільного захисту. Також ознайомили присутніх з функціональними обов’язками та планом приведення пожежного формування у готовність до дій за призначенням.

Учасники заходу обговорили план дій у разі встановлення надзвичайного стану, забезпечення оповіщення та зв’язку у надзвичайних ситуаціях, надання само і взаємодопомоги в умовах надзвичайних ситуацій, вибухову та пожежну небезпеку на виробництві та надали рекомендації щодо дій під час виникнення пожежі та інше. За підсумками проведеного семінару-навчання та перевірки отриманих знань учасники отримали відповідні посвідчення. Чигиринське лісове господарство

Джерело: https://lis-ck.gov.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *