Черкаські депутати хочуть посилити контроль Закону про українську мову
Депутати Черкаської міської ради звертатимуться до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення. Аби посилити контроль за дотримання виконання закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/07/image.png)
Із таким запитом звернувся директор КП “Дирекція парків” та депутат від «Європейської Солідарності» Сергій РУБАН під час сьогоднішньої сесії міськради.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2021/07/image-3.png)