Уряд посилить контроль за погашенням боргів із зарлати – Мінекономіки

Кабінет Міністрів посилює контроль за погашенням боргів із заробітної плати. 

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

– Уряд посилює контроль за погашенням боргів із заробітної плати. Зокрема буде активізована робота через проведення щотижневих нарад на рівні уряду та запроваджене фокусне обговорення проблематики конкретних органів управління та регіонів тощо, – йдеться в повідомленні.

У черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати взяли участь представники ДК «Укроборонпром», Міненерго, Державного космічного агентства, Донецької, Харківської областей та м. Києва. Були присутні також представники інших органів центральної виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, професійних спілок.

– Своєчасність виплати заробітної плати належить до найважливіших питань, які знаходяться на постійному контролі Президента України та уряду. Саме тому питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати є одним з пріоритетів діяльності Мінекономіки, – зазначив на засіданні Перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Олексій Любченко.

Зазначено, що зберігається негативна тенденція до збільшення суми заборгованості. Зростання боргу за останній місяць відбулося у 20 регіонах та на підприємствах, підпорядкованих Мінсоцполітики, Державному космічному агентству, Фонду державного майна.

Однак, підкреслюють у Мінекономіки, позитивні тенденції щодо поступового зменшення рівня заборгованості спостерігаються у Донецькій, Харківській областях, м. Києві та підприємствах, підпорядкованих Міненерго, і готовність керівництва деяких органів управління активізувати роботу із зменшення заборгованості. Зокрема, представник Космічного агентства України озвучила наміри до кінця року повністю виплатити всі борги із зарплат на підприємствах, підпорядкованих агентству.

– Подальша робота Міжвідомчої робочої групи буде сконцентрована на визначенні предметних і системних заходів центральних, місцевих органів влади у тісній взаємодії із соціальними партнерами – галузевими федераціями, профспілками. Визначено персональну відповідальність та напрацьовано конкретні рішення за наслідками наради. Спільними зусиллями ми повинні знайти дієві механізми, які дозволять зупинити зростання цього ганебного явища, – підкреслив Любченко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *