У черкаському порту пришвартувалися військові кораблі
Вчора у черкаському порту пришвартувався дивізіон військових катерів ВМС України. Кораблі поверталися з параду з Києва до Дня Незалежності й екіпаж залишився у місті на ночівлю.
Про це повідомляє Черкаський Клуб Юних моряків.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/08/27090022/240599627_281361720464562_9097171321888778298_n.jpg)
Військові кораблі прибули до Черкас, щоб також вшанувати пам’ять полковника ГУР України В’ячеслава ГАЛВИ, який виріс у Черкасах. В його пам’ять моряки спустили на воду Дніпра пам’ятний вінок.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2021/08/27090053/240299553_2077350232434542_6498657370091949510_n.jpg)