Біженців з Афганістану можуть розмітисти у Черкаській колонії

Афганських біженців в Україні збираються розміщувати в тюремних колоніях. Інформацію у відповідь на запит APnews офіційно підтвердили в Міністерстві юстиції України.

Розповіли, що ініціатором розміщення біженців з Афганістану в колоніях спочатку виступило Міністерство внутрішніх справ. Як нам повідомили в Мін’юсті, МВС звернулося до них з листом і запропонувало розмістити іноземців в Бучанській виправній колонії №85 та Ірпінському виправному центрі №132.

Однак окремі приміщення в’язниці в Ірпені зараз виставлені на продаж (в рамках масштабного розпродажу в’язниць), а в Бучанській колонії відсутня гаряча вода і опалення, тому Мін’юст цю пропозицію відкинув і запропонував альтернативу – інші колонії.

“Окреме майно Ірпінського виправного центру виставлено на приватизацію, а у Бучанській колонії відсутнє теплопостачання і приміщення там не відповідають належним умовам проживання”, – розповіли в Департаменті виконання кримінальних покарань.

Наразі розглядаються три в’язниці – Чернігівська виправна колонія №44, Черкаська колонія №62 та колонія в Кременчуці №69.

Пропозиція розмістити афганських біженців в цих трьох тюрмах Мін’юст уже передав Кабміну. Уряд повинен буде його розглянути і прийняти остаточне рішення. Зауважимо, що у своєму листі МВС запитувало про розміщення близько 5000 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *