Розпочалось голосування за 30 знакових книжок Незалежності

Сьогодні розпочалось онлайн-голосування на сайті проєкту “30 знакових книжок нашої Незалежності”.

Про це у Фейсбуці повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Кожен українець може взяти участь у формуванні визначного списку до 15 жовтня цього року. Для цього потрібно обрати одну чи одразу 30 книжок зі 100 запропонованих на сайті. Книжки, які отримають найбільшу кількість голосів, сформують ТОП-30.

“30 знакових книжок нашої Незалежності” дозволить зібрати ті історії, що фактично і є віддзеркаленням нашої Незалежності. Це люди, події та переломні моменти, які мали безпосередній вплив на боротьбу за свободу і гучно заявили про Україну світові. Наша література сильна та самобутня. Як класична, так і сучасна, з новими формами та рішеннями, і з наслідуванням кращих традицій геніїв пера минулого. Впевнений, топ-30 книг, за які проголосують українці буде дійсно виключним”, – заявив міністр культури та інформаційної політики України Олександр ТКАЧЕНКО.

Список ТОП-100 знакових книжок був сформований ще влітку. Над ним працювало широке коло консультантів.

Цей проєкт МКІП разом із Українським інститутом книги започаткували з нагоди відзначення 30-річчя Незалежності України. Він покликаний створити унікальний перелік видань, що вплинули на формування та розвиток країни, її громадян, іміджу держави.

Проголосувати можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *