Організатори Черкаського книжкового фестивалю презентували програму заходу

З першого до третього жовтня у Черкасах відбудеться Черкаський книжковий фестиваль — наймасштабніша літературна подія області.

На #chebookfest з’їдуться найбільші та найпопулярніші видавництва, відомі письменники, лідери думок та творчі особистості. Презентації книг, автограф-сесії, етностімпанквечірка, перформанси та спортивні змагання — таким буде четвертий Черкаський книжковий фестиваль.

Більше ніж пів року організатори запрошували цікавих гостей, креативили над подіями та розробляли програму. І ось нарешті з нею можна ознайомитися: ПРОГРАМА ЧЕРКАСЬКОГО КНИЖКОВОГО ФЕСТИВАЛЮ.

– До Черкаського книжкового фестивалю залишилися лічені дні. І ось ми можемо показати програму заходів. Під час її створення ми орієнтувалися на смаки черкаської аудиторії. Але запросили тих, хто створює найновіше та найактуальніше в українській літературі. Цьогорічна тема фестивалю «Можна все навпаки», тому наша програма й відповідає цьому лозунгу. Ми готуємо крутятську етностімпанквечірку. У нас будуть феміністичні події, спортивні змагання між письменниками та професійними баскетболістами, дискусії про політиків-інтелектуалів. Усе це та більше — на Черкаському книжковому фестивалі, — говорить організаторка #chebookfest Людмила ФІТЬ.

Додамо, вхід на усі заходи вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *