Черкаські поліцейські склали понад десять протоколів на стихійних продавців

Більш ніж десять протоколів склали дільничні офіцери на продавців, які реалізовували товар з рук у невстановлених місцях.

Стихійна торгівля у Черкасах найбільш поширена на вулицях поруч із центральним ринком, площах, у мікрорайонах, скверах та дворах. Правопорушники без будь-яких документів, які б підтверджували право на торгівлю, реалізовують м’ясо, кондитерські вироби, молочну та іншу продукцію, що швидко псується, тим самим піддаючи здоров’я черкащан небезпеці.

30 вересня дільничні офіцери поліції Черкаського районного управління поліції провели у Черкасах профілактичний рейд. Правоохоронці роз’яснювали норми законодавства, які передбачають відповідальність за порушення правил торгівлі, документували такі факти, а також притягували порушників до адміністративної відповідальності.

За день, їх виявили 13 й відповідно, склали адміністративні протоколи за ст. 160 (Торгівля з рук у невстановлених місцях). Санкція статті передбачає накладення штрафу від одного до семи неоподаткованих мінімумів доході громадян із конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

Поліцейські продовжують проводити рейди, під час яких, в рамках чинного законодавства, виявлятимуть правопорушників та притягуватимуть їх до відповідальності.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *