Завтра працівники СБУ зупинятимуть автомобілі у Черкасах

Антитерористичні навчання 13 жовтня проведе у Черкасах Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Черкаській області.

Про це журналістам City News повідомила речник УСБУ в Черкаській області Катерина ДРОГА.

– Тренування відбудуться в умовах, максимально наближених до реальних, на території залізничного вокзалу м. Черкаси. У ході навчань планується перевірити ступінь захисту стратегічно важливого об’єкту і місць масового перебування людей у разі виникнення терористичних загроз, а також відпрацювання практичних навичок з виявлення та знешкодження терористів. Під час тренувань на залізничній станції пасажирського вокзалу можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження руху транспортних засобів і пішоходів, зміни розкладу залізничного транспорту, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо. СБУ звертається до місцевих жителів та гостей регіону із розумінням поставитися до тимчасових незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства, з неухильним дотриманням прав і свобод громадян, – поінформувала Катерина Дрога.

Також правоохоронці звернулись до громадян з проханням інформувати їх у випадку:

– прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

– появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

– виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

– отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

– У випадку отримання такої інформації просимо повідомити до Управління СБУ в Черкаській області за номером цілодобової гарячої лінії: (0472) 37 92 44, або на електронну поштову скриньку: usbu_chk@ssu.gov.ua Інформація, що надійде до Управління, буде невідкладно перевірена. Дякуємо кожному громадянину за пильність і відповідальне ставлення до безпеки як власної, так і державної, – підкреслила речник УСБУ в Черкаській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *