Склад Молодіжної ради сформували у Черкасах

21 жовтня відбулись установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Черкаській міській раді. Повідомляють у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

За результатом проведеного засідання до складу ради включили представників громадських і ветеранських організацій, учнівського та студентського самоврядування, молодіжних установ.

Членами Молодіжної ради стали 19 осіб: Андрій Кривко, Анна Сакун, Ольга Курська, Данило Ганенко, Марія Дішлі, Анастасія Кравченко, Ян Антонюк, Микола Максьома, Владислав Босенко, Єлизавета Войченко, Віталій Козирь, Вікторія Самойлюк, Єлизавета Рац, Владислав Герелес, Ірина Купчан, Костянтин Мірошниченко, Даниїл Голосій, Аліна Пащенко, Максим Шило.

Заступник начальника управління гуманітарної політики Ігор Шуляк був головуючим на установчих зборах Молодіжної ради, він повідомив, що на наступному засіданні затвердять положення та оберуть керівні органи.

«Молодь у Черкасах часто є рушієм позитивних змін. Створюючи Молодіжну раду, ми даємо активним молодим людям більше можливостей співпраці з владою. Таким чином, наша громада стає більш інтегрованою в процеси розбудови нашого міста» – зазначив Ігор Шуляк.

Довідково: Раніше депутати Черкаської міської ради затвердили список ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Молодіжної ради при Черкаській міській раді. З метою залучення молоді до формування та реалізації органами місцевого самоврядування молодіжної політики на території Черкас, налагодження конструктивної взаємодії між органами місцевого самоврядування та молодіжною громадськістю міста, з врахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року №1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи», було вирішено створити ініціативну групу, яка власне і буде готувати збори для формування складу Молодіжної ради при Черкаській міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *