Капремонт 85 км траси Київ-Одеса зроблять на Черкащині

Йдеться про капітальний ремонт 3-х ділянок дороги М-05 Київ — Одеса в Черкаській області загальною протяжністю 85 кілометрів. Їх ремонт розпочнеться вже наступного року, а завершиться за 2 роки.

Масштабне оновлення дороги Київ — Одеса розпочинається у рамках співпраці з ЄІБ та ЄБРР. Капітальний ремонт буде профінансовано за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку в рамках проєкту «Україна — дорожні коридори»/Європейські дороги України III», який реалізується спільно з Україною.

«Ми нарешті пройшли усі необхідні процедури для того, щоб розпочати наступний етап оновлення маршруту Київ — Одеса у рамках президентської програми «Велике будівництво». Нагадаю, що минулого року завершили роботи на 25 км дороги у Київській та Черкаській областях. У рамках кредитних угод з ЄБРР та ЄІБ йдеться про оновлення близько 300 км дороги в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях.

Це дозволить забезпечити якісне покриття на всій протяжності одного з найважливіших для України маршрутів. Завершити роботи на 85-ти кілометровій ділянці плануємо вже за 2 роки» — розповів Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Закупівля проводитиметься шляхом міжнародних конкурентних торгів з використанням Порталу електронних закупівель клієнта ЄБРР (ECEPP).

Компанії можуть подавати пропозиції до 8 лютого 2022 року.

За інформацією пресслужби САД у Черкаській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *