Учителька з Черкас перемогла у І турі Всеукраїнського конкурсу “Учитель року”

Черкаська вчителька біології перемогла у І турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022». Про це інформують у департаменті освіти і гуманітарної політики Черкаської міськради.

23 грудня 2021 року в режимі online відбулася церемонія оголошення результатів І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022». Про це інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Слід зазначити, що у І-му етапі І туру за дистанційною формою 89 педагогів пройшли конкурсні випробування, з них 40 – переможців. За результатами ІІ етапу І туру було визначені по три фіналісти у кожній номінації.

Цього року освітяни змогли себе зарекомендувати у цікавих інноваційних, креативних конкурсних випробуваннях, таких як «Методичний практикум», «Практична робота», «Творча робота», «Фрагмент дистанційного уроку» та ін.
Переможцем І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» стала Довгаль Людмила Володимирівна – учитель біології Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 Черкаської міської ради Черкаської області.

Конкурс «Учитель року – 2022» проводиться у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства» у два тури: перший – грудень 2021 року – лютий 2022 року; другий – березень – квітень 2022 року.
Окрім цього, важливим стимулом є той факт, що у вересні цього року рішенням КМУ збільшено преміальний фонд конкурсу. Переможці отримуватимуть премію в розмірі 65 тис. грн, а лауреати, які посядуть 2 та 3 місця, – премії в розмірі 58,5 тис. грн та 52 тис. грн відповідно. Це вдвічі більше, ніж минулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *