17-річний черкащанин росповсюджував наркотики серед молоді
Розфасовані наркотики виявили під час обшуку у 17-річного черкасця. Наразі відкрито кримінальне провадження.
Поліцейським надійшла інформація, що неповнолітній житель Черкас розповсюджує наркотики серед місцевих жителів, зокрема молоді.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2022/Sichen/08_01/photo_2022-01-08_15-45-47.jpg)
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2022/Sichen/08_01/photo_2022-01-08_15-46-09.jpg)
Під час санкціонованого обшуку у нього вдома виявили та вилучили 18 поліетеленових пакетів із речовиною рослинного походження, ймовірно канабіс, 8 поліетеленових пакетів із порошкоподібною речовиною, можливо амфетаміном, 7 паперових згортків із невідомою речовиною, 26 пігулок наркотичного засобу, поліетеленові пакетики для фасування, мобільні телефони, а також телескопічну палицю.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2022/Sichen/08_01/photo_2022-01-08_15-46-00.jpg)
Зараз речові докази направлені на експертні дослідження.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2022/Sichen/08_01/photo_2022-01-08_15-46-04.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2022/Sichen/08_01/photo_2022-01-08_15-45-43.jpg)
Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років позбавлення волі.
![](https://ch.npu.gov.ua/assets/sites/ch/2022/Sichen/08_01/photo_2022-01-08_15-45-53.jpg)
За інформацією пресслужби поліції Черкаської області