На Черкащині водій в’їхав в електроопору (фото)
Дорожньо транспортна подія сталася близько 16:00 години, на в’їзді в село Легедзине, Звенигородського районну. Слідчі відкрили кримінальне провадження.
На місці ДТП поліцейські попередньо встановили, що водій автомобіля Mazda-626 не вибравши безпечної швидкості та не врахувавши дорожню обстановку здійснив наїзд на електроопору.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/01/269674471_1277745676044296_3724764650240644331_n.jpg)
56- річного водія та його 70-річну пасажирку госпіталізували до Уманської центральної районної лікарні. У них медики діагностували переломи та травми. Двоє інших пасажирів від госпіталізації відмовилися.
У поліції Звенигородського районного відділу відкрили кримінальне провадження за фактом порушення правил дорожнього руху, що спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості, ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України. Усі обставини ДТП встановлюють правоохоронці.