На ремонті доріг у Смілі вкрали мільйон

CБУ викрила схему розкрадання бюджетних коштів під час ремонту доріг Черкащини

За висновками експертизи, на ремонті дорожнього покриття м. Сміли зловмисникам вдалося привласнити мільйон гривень. Як встановило слідство, у 2020 році одне із управлінь Смілянської міськради уклало низку договорів з приватною компанією про проведення заміни дорожнього покриття вулиць міста. За умовами договору вартість робіт складала майже 4 мільйони гривень.

– Для реалізації протиправної схеми керівник приватної компанії вступив у змову з інженером технагляду, який здійснював контроль за якістю та об’ємом виконаних робіт. Саме на основі підписаних спеціалістом технагляду актів виконаних робіт, і було перераховано кошти на рахунки комерсантів. Внесені у документацію відомості про вартість та якість використаних матеріалів виявились недостовірними. Ініційовані СБУ експертизи підтвердили завдання збитків місцевому бюджету на мільйон гривень, – поінформувала речник УСБУ у Черкаській області Катерина Дрога.

Нині інженеру технагляду повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України. Раніше було повідомлено про підозру керівнику комерційної структури за ч. 5 ст. 191 (заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *