На Черкащині водій з’їхав у кювет та перекинув авто (фото)
Водій та пасажир відбулися саднами та забоями. На керманича поліцейські склали адміністративний протокол.
Між селами Носачів та Ротмистрівка на Черкащині сталася автопригода. У кювет перекинувся ВАЗ-2107. Аварію спричинив 60-річний водій, який не обрав безпечної швидкості, не справився з керуванням, з’їхав у кювет та перекинув авто. Водій був тверезий.
Окрім нього в салоні перебував 40-річний пасажир. Вони відбулися лише саднами та забоями.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/273984744_1295843580901172_8203039987837027716_n-769x1024.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/274253327_1295843577567839_6818580340279875367_n-769x1024.jpg)
На керманича правоохоронці склали адміністративний протокол за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП.
За інофрмацією пресслужби поліції Черкаської області