На Черкащині в ДТП потрапила фура із алкоголем: люди розкрадали товар (фото)
На автодорозі Черкаси — Сміла вночі 20 лютого сталася ДТП. Вантажний автомобіль, що перевозив алкогольну продукцію, потрапив у кювет та в’їхав у дерево.
Про це інформує пресслужба поліції Черкаської області.
Водій Volvo за кермом був тверезий. Він не обрав безпечної швидкості руху та не впорався з керуванням, через що скоїв ДТП. На щастя, чоловік не травмувався.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/274383790_1297069964111867_6238623914491545210_n-1024x768.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/273894235_1297069950778535_1433271765407445277_n-1024x768.jpg)
На місці автопригоди правоохоронці склали протокол за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) КУпАП.
Водночас в одній із інстаграм-спільнот міста очевидці події зазначили, що люди зупинялися, не щоб допомогти, а щоб розікрасти товар із фури.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/8db8d217-2fb3-4a8c-8dee-e74193844559-575x1024.jpg)