На Черкащині відкололася крижина з 8 рибалками (фото)
Крижину на якій перебувало вісім рибалок несло течією Дніпра. Людей врятували поліцейські, працівники ДСНС та рибалки-промисловики.
На річці Дніпро біля села Жовнине 8 осіб займались риболовлею. Лід, на якому вони перебували, тріснув і люди залишилися на відколотій крижині. Самостійно дістатися берегу рибалки не змогли.
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/274313047_1297086987443498_2874533170747975340_n-576x1024.jpg)
![](https://city-news.ck.ua/wp-content/uploads/2022/02/274233654_1297086974110166_9099742136695284451_n-576x1024.jpg)
Надавали допомогу інші рибалки, рятувальники та поліцейські. Вони човнами доправили врятованих чоловіків на берегову лінію. Наразі життю та здоров’ю рибалок нічого не загрожує.
За інформацією пресслужби поліції Черкаської області