З 11 квітня на водоймах Черкащини діє нерестова заборона

Перед Україною стоїть нелегке завдання – перемогти ворога, зберігши свою територіальну цілісність та незалежність. Проте не забуваймо й про збереження водних біоресурсів, адже настає час природного їх відтворення.

Відтак встановлені наступні терміни заборони:

  • Для любительського і спортивного рибальства:- на Кременчуцькому водосховищі з 11 квітня по 20 червня 2022 року;- в корінних водах річок з 11 квітня по 30 травня 2022 року;- в придаткових водах з 11 квітня по 10 липня 2022 року.
  • Для промислового рибальства:- на Кременчуцькому водосховищі з 16 квітня по 24 червня 2022 року;- в корінних водах річок з 16 квітня по 04 червня 2022 року;- в придаткових водах з 16 квітня по 14 липня 2022 року.

На період заборони ДОЗВОЛЕНО вилов одній особі за добу 3 кг риби однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм у місцях, визначених для любительського рибальства.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових, видобуток піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах.

На період нересту риби заборонено пересування всіх плавучих засобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

За інформацієб пресслужби поліції Черкаської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *