Найбіднішим черкасцям роздадуть продуктові набори

Найбільш вразливі категорії черкасців отримають продуктові набори, інформує пресслужба Черкаської міської ради.

У Черкасах в умовах воєнного стану найбільш вразливі категорії громадян одноразово отримають продукти харчування. Реалізувати цю ініціативу міська влада зможе завдяки внесенню змін до бюджету територіальної громади, які підтримав виконавчий комітет Черкаської міської ради.

Так, у рамках міської соціальної програми «Турбота», яка реалізується департаментом соціальної політики, за рахунок коштів міського бюджету основними продуктами харчування (макаронні вироби, цукор, крупа, олія, м’ясна консерва та чай) одноразово буде забезпечено:

• багатодітні сім’ї;
• малозабезпечені сім’ї;
• одиноких матерів;
• осіб пенсійного віку, які не набули права на пенсію;
• осіб, які не мають права на пенсію;
• осіб з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю та перебувають на обліку у департаменті соціальної політики Черкаської міської ради як отримувачі відповідного виду державної соціальної допомоги;
• сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку у Черкаському міському центрі соціальних служб.

“Сьогодні, в умовах воєнного стану, коли наше місто надає прихисток і допомогу десяткам тисяч вимушено переміщених осіб, ми не маємо забувати і про тих черкасців, які опинились у вкрай важких життєвих обставинах. Тому для одноразової допомоги у вигляді продуктових наборів було обрано найбільш вразливі категорії жителів нашого міста, які особливо потребують зараз підтримки влади”, – відзначила заступниця міського голови Марина Гаркава.

“Сподіваємося, що хоча б така невеличка, але потрібна допомога підтримає тих жителів нашого міста, яким і без війни жилося нелегко, а з уведенням воєнного стану стало ще сутужніше. Маю надію, що депутатський корпус теж підтримає таку важливу соціальну ініціативу”, – підкреслив міський голова Анатолій Бондаренко.

Для отримання продуктового набору отримувачі звертаються до департаменту соціальної політики за адресою: бульвар Шевченка, 307 із заявою про видачу продуктового набору. Для отримання продуктових наборів необхідні наступні документи:

  • копія документу, що посвідчує особу заявника та підтверджує реєстрацію місця його проживання;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків отримувача (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган Державної податкової служби і мають відмітку у паспорті/запис в електронному безконтактному носії або в паспорті проставлено слово «відмова»);
  • довідка про перебування на обліку та отримання відповідної державної соціальної допомоги із зазначенням кількості членів сім’ї, на яких нараховується відповідна державна соціальна допомога;
  • довідка про перебування на обліку/під соціальним супроводом у Черкаському міському центрі соціальних служб (для сімей у складних життєвих обставинах).

Разом з копіями документів обов’язково пред’являються їх оригінали, наголошують у департаменті соціальної політики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *