Понад 100 тисяч книжок доступні українським дітям у 14 країнах в рамках проєкту «Книжки без кордонів»

У рамках проєкту «Книжки без кордонів» для українських дітей-біженців вже надруковано 100 тисяч примірників дитячих книжок. Наразі вони доступні у 14 країнах.

Проєкт «Книжки без кордонів» доносить до українських дітей знайомі історії, аби повернути українську книжку в дитячі життя.

На сьогодні найбільше примірників можна знайти у:

• Польщі — понад 47,6 тисяч книжок;

• Литві – 15,5 тисяч примірників;

• Великобританії – 15 тисяч примірників.

Саме ці 15 тисяч книжок стали останнім оновленням у «Книжках без кордонів»: посольство України в Великобританії використало п’ять макетів, запропонованих УІК, а ще про 10 домовилося напряму з українськими видавцями.

Проєкт «Книжки без кордонів» реалізується під патронатом Першої леді Олени Зеленської, спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України, Міністерством закордонних справ та Українським інститутом книги.

Окрема подяка іноземним партнерам: Фонду «Освіта для демократії» (Польща), Польському інституту книги, Фундації Святого Миколая (Польща), ГО «Скриня часу» та «Сильніші разом» (Литва), Федерації Європейських видавців (Брюссель), видавництву «Akademische Verlagsbuchhandlung» (Німеччина) та Біржовому союзу німецької книготоргівлі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *