У вихідні на Черкащині дощитиме

Над Черкащиною «завис» хвильовий атмосферний фронт, який сьогодні ввечері та наступної ночі зумовить грозо-зливову небезпечну погоду. Враховуючи, що фронт має теплі та холодні ділянки, зливи можуть бути як вночі, так і в денні години, відзначає начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Втім вже завтра атмосферний фронт почне розмиватись, тому зливи з грозами набудуть локального та короткочасного характеру. При цьому, температурний режим мало зміниться, вночі прогнозується 14-19°, вдень 24-29°.

Нестійка погода збережеться щонайменше до 12 липня. Це створюватиме малосприятливі умови збирання урожаю ранніх хлібів. Відомо, що дощі кількістю до 5 мм та тривалістю 15-45 хв., мають істотний вплив на роботу техніки. При більш інтенсивних опадах збиральні роботи неможливі.

За попередніми оцінками, з 12 липня погоду нашого регіону формуватиме антициклон, атмосфера стабілізується. Сонячна енергія прогріватиме атмосферу, тож вже із 14 липня на Черкащину повертається спека. Температура вночі 15-20°, вдень 28-33°.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *