26 тонн консервованих фруктів з Франції прибули на Черкащину

Нова партія консервованих фруктових компотів від французької компанії «La pulpe» загальною вагою 26 тонн прибула на Черкащину з сонячної Франції.

Це друга партія такої допомоги. Першу, таку ж і за складом і за обсягом Черкащина отримала у травні.

Близько 11 тон з нового солодкого вантажу сьогодні прийняла БО «БФ «Хрещатик Сіті».  

Про це журналістам «City News» повідомила очільниця БО «БФ «Хрещатик Сіті»  Інна Бандура.

– Отриману гуманітарну допомогу, за згодою всіх хто організував і забезпечив її доставку, буде розподілено між українськими захисниками та жителями  та жителями фронтового регіону Миколаєва, які нині потерпають від обстрілів – зазначила Інна Бандура.

БО «БФ «Хрещатик Сіті» (раніше називався – «Пункт благодійної допомоги «Хрещатик Сіті») працює з початку нового вторгнення окупаційних військ рф в Україну, і як волонтерська структура вже здобув авторитет в Україні і далеко за її межами. Заснувала і очолила волонтерську організацію керівник ТРЦ «Хрещатик Сіті» Інна Бандура.

Нині вказана волонтерська структура продовжує допомагати українській армії, працюючи у форматі запитів та опікується діяльністю Центру допомоги вагітним жінкам та мамам дітей віком до двох років. На обслуговуванні БО «БФ «Хрещатик Сіті» зараз перебуває понад 150 переселенок та черкащанок, що потребують допомоги.

Далі буде

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *